Asansör Ses Yalıtımı, rahatsız edici sesler çıkararak etrafa gürültü saçan asansör seslerini minimuma indirmede uygulanılan en uygun ve gerekli bir yöntemdir. Asansör sesleri  bir çok mekanda birbirinden farklı rahatsızlıklar oluşturarak insanların psikolojisini olumsuz yönde etkileyecek, sağlık sorunlarının yanı sıra iş veriminin düşmesine de neden olabilecek ciddi ve önüne geçilmesi gerek bir durumdur.

Ses izolasyonu olarak Asansör Gürültü İzolasyonu, bu gibi durumlarda etkili sonuçlar vermektedir. Bir ortamda dağılan ses, fiziksel olaylar şeklinde meydana gelmektedir. Bir kısmı engele çarpıp da yansırken, diğer bir bölümü engel tarafından yutulur. İşte bu ortamlarda yapılan ses yalıtımı ile çok etkili sonuçlar elde edilebilmektedir.

Asansör Odası Gürültü İzolasyonu

Öncelikle asansör gürültülerinin önüne geçmenin bir yolu, evlerinizin belirli kısımlarına ses yalıtımı yapmanızdır. Ses yalıtımı ile rahatsızlık verici gürültü düzeyindeki, zararlı sesleri ortadan kaldırmanız mümkündür.  

Yaşadığınız ortamın güvenliği ve cihaz performansını düşürmeden maksimum Gürültü İzolasyonu yapmanız çok önemlidir. Rahatsızlık verici seviyedeki yüksek seslerle savaşmanın en  kesin yolu gürültü denetimidir ki, gürültünün insan başta olmak üzere tüm canlılar üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri minimuma indirmek için alınacak önlemleri kapsar.

Asansör Ses Yalıtımı akustik süngerlerle sağlanabileceği gibi, ses kesici süngerpanlar ile de sağlanabilmektedir. Bulunduğunuz binanın asansörünün çıkardığı yüksek seslerden, rahatsız edici ve hayatınızı ve yaşantınızı olumsuz yönde etkileyen gürültülerinden kurtulmak istiyorsanız ses izolasyonu ile çözümler sağlanabilmektedir. 

Biz Desibel Akustik olarak yılların verdiği birikimle tüm ses izlolasyon uygulamaları yanı sıra, Asansör daireleri ses izolasyonu hizmeti de vermekteyiz. Asansöz Ses İzolasyonu ve Yalıtımı uygulanırken dilediğiniz seviyede sesi kesecek ve bütçenize göre ürünler bulmanız mümkündür.  Asansör Ses Yalıtımı önemsenmesi gereken bir iştir. 

Gürültü izolasyon hzimetlerimizden yararlanmak ya da bu konuda daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin Desibel Akustik sizler için en iyisini seçer ve uygulamanıza yardımcı olur.

Hizmetimizden Yararlanmak İçin

DİĞER HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret ediniz