KAUÇUK SÜNGER

Desibel Akustik

 Kauçuk Sünger yapımında kullanılan esnek poliüretan ham maddesi sayesinde hava geçirebilen bir yapıdadır.Hava geçirebilen bir yapıda olduğu için kullanım alanı oldukça fazladır ve revaçtadır. Yanmaz bir yapıya sahiptir ve alev almaz özelliği ile öne çıkmaktadır.Kendinden yapışkanlı’dır bu sayede uygulaması oldukça basittir. Ses yalıtım ürünlerimizi dilerseniz kişiye özel ölçülerde kesim işlemi uyguluyoruz bu sayede uygulaması sizler için oldukça basit hale gelmektedir.İstanbul Başta olmak üzere İzmir , Ankara gibi Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti vermekteyiz.Desibel Akustik ürünleri lisanslıdır bu sayede ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kauçuk Sünger Fiyatları

Desibel Akustik uygun fiyatlarda satışı sunduğu Ses Yalıtım ürünlerini Toptan veya perakende olarak satışa sunmaktadır.Top , Levha veya Profil olarak Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz çevrim içi hizmetimizden fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kauçuk Sünger

İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz Kauçuk Sünger hizmetimiz sadece İstanbul için geçerli değildir. Tüm Türkiye’ye bu hizmeti sağlamaktayız. Desibel Akustik İstanbul Ses Yalıtım hizmetinde öncü bir firmadır.İstanbul’da oturan Ses Yalıtım Hizmetinden faydalanmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için güvenli ve hızlı teslimat yapmaktayız. Bu uygulamadan yararlanmak için Desibel Akustik ile iletişime geçin.

Uygulama Alanları

Yaygın olarak soğutma tesisatları ve klimalarda ses yalıtımı için kullanılmaktadır, titreşim ve vibrasyon kaynaklı alanlarda da kullanılabilmektedirler. Bununla da sınırlı kalmayıp ses yalıtımına ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanım yapısına sahiptir.Kendinden yapışkanlı olma özelliği sayesinde uygulaması da oldukça basittir.

Desibel Akustik

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses Yalıtım Hizmetlerimizden faydalanmak ya da gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.​

iletişim

Kauçuk Sünger ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Özel Kesim ve Fiyatlandırma için İletişime geçebilirsiniz

Desibel Akustik Arçelik Logo
ARÇELİK
Referanslarımız Vivense Logo
VİVENSE Home & Living
Referanslarımız Lokalist Logo
LOKALİST
Referanslarımız İnfo Grup Logo
İNFO GRUP

Hizmet Verdiğimiz Bazı Bölgeler