Parke Altı Ses Yalıtımı ile belirlenen kısımlara gürültü izolasyonu ile istenmeyen ve de aynı zamanda rahatsız edici seslerin izole edilmesini mümkün kılabilirsiniz. Zeminlerden sızan ve insan sağlığını tehlikeye itecek ve kalıcı sağlık sorunlarına neden olacak frekanstaki sesleri; gürültülerin Parke Altı Ses Yalıtım uygulaması ile önüne geçebilmeniz mümkün.

Ses yalıtımı; bugün ev ofis şirket gibi tüm yaşam alanımızda kullanmamız gereken, evde ya da yaşadığımız ortamda oluşabilecek gereğinden fazla yüksek sesleri engelleyen bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. Ev ofislerin ses yalıtımları küçük ölçekli kullanımlar olup, endüstri alanında ise ses yalıtım sistemlerinin özel olarak tasarlanması gerekmektedir.

Günümüzde Parke Ses Yalıtım

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, ev de hem duvarlar hem de parke yani zemin ses yalıtım sistemi ile kaplanarak, gürültüyü evin içinde tutmak mümkün. Gürültü nedeniyle hem yakın çevredeki ilişkide olduğumuz insanlar ile problem yaşayabilir, hem de dikkat dağınıklığı vb gibi psikolojik ve fizyolojik sorunlarla karşılaşabiliriz. 

Parke Altı Ses Yalıtımı ile;  yere düşecek herhangi bir cismin sesini ve odadaki genel seslerin dışarıya çıkmasını engelleyebilmeniz daha kolay  olacaktır. Bu yöntem ile komşularınız rahatsız olmayacak ve çocuğunuzun koşması aşağı kısımda fazla sese neden olmayacaktır.

Parke Altı Ses Yalıtım Hizmetimizden Yararlanmak İçin

DİĞER HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret ediniz