Pres Gürültü Ses Yalıtımı, Fabrika gibi gürültülü çalışma ortamlarındaki çalışanların usun süre şiddetli gürültülere maruz kalmaları kalıcı sağırlık gibi sağlık sorunlarının yanı sıra psikolojik sorunlara ve de iş veriminin düşmesine varıncaya kadar bir çok sıkıntının oluşmasına neden olmaktadır. Preslerle soğuk şekil verme ve sıcak şekil verme işlemleri yapılmaktadır.

Pres çeneler arası kuvvet üreten ve uygulayan bir makinedir.  Pres iş sağlığı ve güvenliği metal sanayinde oluşan uzuv kayıplı iş kazaları çoğunlukla preslerle çalışılırken oluşmaktadır. Pres Gürültü Ses Yalıtımı bu nedenden ötürü iş güvenliği açısından da çok önemli bir gerekliliktir.  Kullanılacak olan gürültü izolasyon malzemeleri ses frekanslarının derecelerine göre tespit edilme ve Pres makinelerin neden olduğu yüksek frekanslı sesler izole edilmektedir.

Dünyada çevre kirliliğinin bir nedeni olan gürültü ilk anda tespit edilemeyen sağlık sorunlarına da neden olabilmektedir. Bu yüzden tüm canlılar her yerde yüksek frekanslı seslerden korunmalıdır. Bu durumda gürültüden sakınılması gerekenler de ilk başta çalışanlar olmalıdır. Çünkü çalışanların iyi olması demek iş verimliliğinin  de korunması manasına gelmektedir. Ülkenin kalkınmasında dahi bunun önemi vardır.  Bu iş güvenliğinin önemli önlemlerinden biridir.

Çalışma Prensibimiz

Aşınmaz prensipleri günümüz dünyası teknolojisiyle uyarlayarak siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet ve maksimum fayda sağlamak adına çalışıyoruz. Üretim ve uygulamalarımızda başarı ve sürekliliğin garantisi, hizmette dürüstlük, kalite ve ideal fiyat prensiplerimizle hizmetinizde olmaya devam ederken Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. 

Bu hizmetimizden faydalanmak ya da Akustik Ses İzolasyon Süngerleri başta olmak üzere tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Hizmetimizden Yararlanmak İçin

DİĞER HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret ediniz