Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Süngeri hizmetlerimiz ve gürültü izolasyonunda en çok güvenilen yurt dışından ithal edilmiş; kanserojen madde içermeyen orijinal ses yalıtım malzemelerimizle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Uygulamamızı tercih ettiğiniz yerin ses frekans yüksekliği ve mekana uygun ürün kullanımı açısından Ses Yalıtımında gürültü izolasyon malzemelerinin seçimi önem teşkil etmektedir. Desibel Akustik olarak; Stüdyo Yalıtımı, Reji Odası, Kayıt Stüdyoları Yalıtımı, Konferans Salonları, Sinemalar, Kongre Merkezleri, Açık Alanlardaki Ofisler gibi yerlerde uygulanması gerçekleştirmektedir.

Ses Yalıtım Süngeri Fiyatları

Süngerleri, Akustik Paneller, Akustik Süngerler, Akustik Yankı Yalıtımı, Gürültü izolasyon ürünleri olarak güçlü ses kesim özelliğindeki yanmaz ses yutumu ürünleridir, şiddetli gürültülerin kesilmesinde etkili sonuçlara ulaşma maksadı ile tercih edilen gürültü izolasyon ürünleridir. Ham maddeleri poliüretan ve melamindir. Duvarlarda ve de tavanlarda gönül rahatlığı ile kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Akustik Sünger yüzeyleri farklı farklı desenlerden oluşmakla beraber, desenli akustik sünger çeşitleri olan; piramit, yumurta, labirent gibi desenli süngerlerin kendiliğinden yapışkanlı olarak üretimi mevcut malzemelerdir. En etkili sonuçlara akustik süngerler beraberinde ağır bariyerler kullanılarak erişilmektedir. Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, onaylı sertifikalı, A kalite ürün ve malzemeler ile hizmetinizdedir. Diğer faydalanmak ya da tüm malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için,  lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin sizler için en iyisini seçer ve uygulamanız için yardımcı oluruz.

Desibel Akustik

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses Yalıtım Hizmetlerimizden faydalanmak ya da gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.​

Facebook

Facebookta bizi takip etmeyi unutmayın!

Twitter

Twitterda bizi takip etmeyi unutmayın!

YouTube

YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Hizmet Verdiğimiz Bazı Bölgeler