Ses yalıtım süngeri

Kullanılan Ses yalıtım süngeri Çeşitleri

hizmetlerimiz ve gürültü izolasyonunda en çok güvenilen yurt dışından ithal edilmiş; kanserojen madde içermeyen orijinal ses yalıtım sünger’imiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Ürünümüzü tercih ettiğiniz yerin ses frekans yüksekliği ve mekana uygun ürün kullanımı açısından Ses yalıtım sünger’inde gürültü izolasyon malzemelerinin seçimi önem teşkil etmektedir. 

Desibel Akustik olarak; Stüdyo Yalıtımı, Reji Odası, Kayıt Stüdyoları Yalıtımı, Konferans Salonları, Sinemalar, Kongre Merkezleri, Açık Alanlardaki Ofisler gibi yerlerde uygulanması gerçekleştirmektedir.

Beyaz Piramit Sünger, Siyah Piramit Sünger, Renkli Piramit Sünger, Ağır Ses Yalıtım Bariyeri, Bariyerli Bondex Sünger, Bariyerli Akustik Sünger, Mantar Şilte, Kauçuk Mantar Şilte, Kauçuk Şilte…

Ses yalıtım süngeri Malzemeleri, Süngerleri, Akustik Paneller, Akustik Süngerler, Akustik Yankı Yalıtımı, Gürültü izolasyon ürünleri olarak güçlü ses kesim özelliğindeki yanmaz ses yutumu ürünleridir, şiddetli gürültülerin kesilmesinde etkili sonuçlara ulaşma maksadı ile tercih edilen gürültü izolasyon ürünleridir.

Ham maddeleri poliüretan ve melamindir. Duvarlarda ve de tavanlarda gönül rahatlığı ile kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Akustik Sünger yüzeyleri farklı farklı desenlerden oluşmakla beraber, desenli akustik sünger çeşitleri olan; piramit, yumurta, labirent gibi desenli süngerlerin kendiliğinden yapışkanlı olarak üretimi mevcut malzemelerdir. En etkili sonuçlara akustik süngerler beraberinde ağır bariyerler kullanılarak erişilmektedir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, onaylı sertifikalı, A kalite ürün ve malzemeler ile hizmetinizdedir. Diğer faydalanmak ya da tüm malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin sizler için en iyisini seçer ve uygulamanız için yardımcı oluruz.

Vizyonumuz

 

Desibel Akustik olarak; Stüdyo Ses İzolasyonu, Ofis Ses yalıtım süngeri hizmetleri ile 2013 yılından beri sektörün en memnun kalınan ve şirketler arasında bulunmakla birlikte, öncü bir firma olduğumuz sektörde bilinmektedir. Misyonumuz ve Vizyonumuz doğrultusunda hedefimizden şaşmadan her zaman kaliteli işler yapmak en büyük arzumuzdur.2013 yılından bu yana müşteri memnuniyetine özen gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz.

Desibel Akustik

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses Yalıtım Hizmetlerimizden faydalanmak ya da gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.​

Facebook

Facebookta bizi takip etmeyi unutmayın!

Twitter

Twitterda bizi takip etmeyi unutmayın!

YouTube

YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Hizmet Verdiğimiz Bazı Bölgeler