Ses Yalıtımı Nedir ?

Ses Yalıtımı Nedir ?

Ses Yalıtımı Nedir ? bir ortamda var olan sesin başka bir ortama geçmesini önlemek amacıyla yapılan işlemdir. İnsanlar hayatlarında daha iyi çalışmak ve daha odaklanılabilir ortamlar yaratmak için Ses Yalıtımına ihtiyaç duyar. Sessiz ortamlar her insan için önemlidir, insanlar daha sessiz ortamlarda daha iyi düşünebildiğini ve çalışabildiğini onaylamıştır. Bu yüzden her iş yerine uygulanması gereken bir işlemdir. Ayrıca (kütüphane, konferans salonu, okul, yurt gibi) yerlere de uygulanması gerekir. Jeneratör, Hidrofor, Asansör gibi yerlere işlem uygulamaktayız

Ses Yalıtım Fiyatları ?

Eviniz veyahut iş yerinizin metre karesi ve uzunluğuna göre baş göstermektedir. Seçeceğiniz ürünlerde dikkatli olmalısınız aksi takdirde iyi sonuç alamayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda bulunan sese göre işlem yapılmaktadır, gelen ses yukarıdan aşağıdan veya yan taraflardan gelebilir, gelen sesin şiddetine göre gerekli uygulamalar yapılır. Desibel Akustik sizler için en iyi ve en uygun malzemeleri seçip güzel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

İstanbul Ses Yalıtımı

İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz Ses Yalıtımı hizmetimiz sadece İstanbul için geçerli değildir. Tüm Türkiye’ye bu hizmeti sağlamaktayız. Desibel Akustik İstanbul Ses Yalıtımı hizmetinde öncü bir firmadır. İstanbul’da oturan Ses Yalıtımı Hizmetinden faydalanmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için güvenli ve hızlı teslimat yapmaktayız. Bu uygulamadan yararlanmak için Desibel Akustik ile iletişime geçin.

Ses Yalıtımı Malzemeleri

Malzeme olarak çoğunlukla sünger tercih edilir. Çünkü sünger esnek kolay şekil alabilen bir maddedir, süngerlerin daha çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise sesi tutmalarıdır, bu yüzden piyasada çok tercih edilir. Bir diğer tercih edilen malzeme ise akustik halıdır,akustik halılar kaymayı engellediğinden ve ses titreşimini önlediğinden dolayı yalıtım malzemelerinde en çok tercih edilen 2. malzeme olmayı başarmıştır.

Desibel Akustik

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses Yalıtım Hizmetlerimizden faydalanmak ya da gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.​

iletişim

Kauçuk Sünger ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Özel Kesim ve Fiyatlandırma için İletişime geçebilirsiniz

Desibel Akustik Arçelik Logo
ARÇELİK
Referanslarımız Vivense Logo
VİVENSE Home & Living
Referanslarımız Lokalist Logo
LOKALİST
Referanslarımız İnfo Grup Logo
İNFO GRUP

Hizmet Verdiğimiz Bazı Bölgeler